Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta8) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್
