Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta8) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
