Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Yes
uk: Так

en: Published
uk: Опубліковано

en: Enter a valid username.
uk: Введіть дійсне ім'я користувача

en: Workflow
uk: Документообіг

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
uk: Ім'я користувача, якому ви прагнете призначити авторство.

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Unpublish current revision
uk: Зняти з публікації поточну редакцію

en: Draft
uk: Чернетка
