Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny
