Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Administration
bg: Администриране

en: Yes
bg: Да

en: Published
bg: Публикувано

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
bg: Потребителското име на човека,  на когото желаете да прехвърлите собствеността.
