Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Cancel
es: Cancelar

en: Language
es: Idioma

en: Administration
es: Administración

en: Yes
es: Sí

en: Published
es: Publicado

en: Enter a valid username.
es: Escriba un nombre de usuario válido.

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
es: El nombre del usuario al cual le gustaría asignar la propiedad.

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Unpublish current revision
es: Despublicar la revisión actual

en: Draft
es: Borrador
