Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Enter a valid username.
ku: ناوی تێپەڕبوونێکی درووست پڕبکەوە.

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
ku: ناوی تێپەڕبوونی بەکارهێنەر کە تۆ دەتەوێت خاوەنییەتی پێسپێری.
