Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Enter a valid username.
lt: Įveskite teisingą nario vardą.

en: Workflow
lt: Veikimas

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
lt: Nario vardas, kuriam norite priskirti nuosavybės teises.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Draft
lt: Juodraštis
