Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Administration
pl: Administracja

en: Yes
pl: Tak

en: Published
pl: Opublikowane

en: Enter a valid username.
pl: Podaj poprawną nazwę użytkownika.

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
pl: Nazwa użytkownika, który ma być właścicielem wpisu.

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Unpublish current revision
pl: Anuluj publikację bieżącej wersji

en: Draft
pl: Szkic
