Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: Published
ps: خپاره شوي
