Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Yes
ta: ஆம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Enter a valid username.
ta: சரியான பயனர் பெயரை உள்ளீடு செய்யவும்.

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
