Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: Published
kk: Жарияланған

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
kk: Сіз автор ретінде тағайындағыңыз келген қолданушы аты
