Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc6) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Yes
lv: Jā

en: Published
lv: Publicēts

en: Enter a valid username.
lv: Ievadiet derīgu lietotājvārdu.

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
lv: Tā lietotāja lietotājvārds, kuram vēlaties piešķirt īpašumtiesības.

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Draft
lv: Melnraksts
