Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc6) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Cancel
ms: Batal

en: Language
ms: Bahasa

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Yes
ms: Ya

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Enter a valid username.
ms: Masukkan satu nama pengguna yang sah.

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
ms: Nama pengguna yang anda ingin berikan pemilikan.

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan
