Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc6) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Administration
ro: Administrare

en: Yes
ro: Da

en: Published
ro: Publicat

en: Enter a valid username.
ro: Trebuie introdus un nume de utilizator valid.

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
ro: Numele utilizatorului către care se doreşte alocarea proprietăţii.

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Draft
ro: Proiect
