Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc6) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Administration
tr: Yönetim

en: Yes
tr: Evet

en: Published
tr: Yayında

en: Enter a valid username.
tr: Geçerli bir kullanıcı adı girin.

en: Workflow
tr: İş akışı

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
tr: Sahipliği atamak istediğiniz kullanıcının kullanıcı adı

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Draft
tr: Taslak

en: Are you sure you want to
tr: İstediğine emin misin

en: Publish latest revision
tr: En son revizyonu yayınla

en: Pin Content
tr: İçeriği Sabitle

en: Unpin Content
tr: İçeriğin Sabitlemesini Kaldır

en: Publish Latest Revision
tr: En Son Sürümü Yayınla

en: Disable toolbar language switcher
tr: Araç çubuğu dil değiştiricisini devre dışı bırak

en: Hide the language switcher in the toolbar, for sites that have more than one language.
tr: Birden fazla dili olan siteler için araç çubuğundaki dil değiştiriciyi gizleyin.
