Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc7) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Enter a valid username.
az: Düzgün istifadəçi adı daxil edin.

en: Workflow
az: İş axını

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
az: Sahibliyi təyin etmək istədiyiniz istifadəçinin istifadəçi adı.

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb
