Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc7) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Yes
cy: Ie

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
cy: Enw defnyddiwr y defnyddiwr yr hoffech neilltuo perchnogaeth
