Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc7) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Administration
eo: Administrado

en: Yes
eo: Jes

en: Published
eo: Publikigita

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
eo: La uzantnomo de la uzanto al kiu vi volus atribui aparteneco.
