Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc7) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Yes
hi: हाँ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Enter a valid username.
hi: एक मान्य उपयोगकर्ता नाम दर्ज करें।

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Draft
hi: प्रारूप
