Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc7) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: Administration
ru: Администрирование

en: Yes
ru: Да

en: Published
ru: Опубликовано

en: Enter a valid username.
ru: Введите правильное имя пользователя.

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
ru: Выберите пользователя, который будет указан в качестве автора.

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Unpublish current revision
ru: Снять с публикации текущую редакцию

en: Draft
ru: Черновик
