Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Draft
sr: Предлог
