Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc7) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
