Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-rc7) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں

en: Published
ur: شائع شدہ
