Moderation Dashboard (2.0.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Reset
es: Restablecer

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Other
es: Otro(s)

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Current user
es: Usuario actual

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster

en: Content authored
es: Contenido creado

en: Recently created
es: Recientemente creado
