Moderation Dashboard (2.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
