Moderation Dashboard (3.0.1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Reset
et: Tühista

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Content authored
et: Sisu on loodud

en: Recently created
et: Hiljuti loodud
