Moderation Dashboard (3.1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Other
he: אחר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: In draft
he: בטיוטה
