Moderation Dashboard (3.1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
