Moderation Dashboard (3.0.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Reset
ru: Сбросить

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Other
ru: Другое

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Current user
ru: Текущий пользователь

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Content authored
ru: Содержимое присвоено автору

en: Recently created
ru: Недавно созданные

en: In draft
ru: Черновик

en: Your drafts
ru: Ваши черновики

en: No draft content was found.
ru: Черновики не обнаружены.
