Moderation Note (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Parent
ca: Pare

en: Save
ca: Desa

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Created
ca: Creat

en: From
ca: De

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Other
ca: Altres

en: Entity
ca: Entitat

en: Changed
ca: Canviat

en: Reply
ca: Respon

en: Assignee
ca: Representant
