Moderation Note (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Parent
gl: Pai

en: Save
gl: Gardar

en: Text
gl: Texto

en: Created
gl: Creado

en: From
gl: De

en: Authored by
gl: Creado por

en: Other
gl: Outro

en: Entity
gl: Entidade

en: Changed
gl: Cambiado

en: Reply
gl: Responder

en: on @date
gl: en @date

en: A moderation module is not installed
gl: Non hai un módulo de moderación instalado

en: @diff ago
gl: fai @diff

en: ← Back
gl: ← Volver
