Moderation Note (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Parent
hu: Szülő

en: Save
hu: Mentés

en: Text
hu: Szöveg

en: Assigned to
hu: Felelős

en: Created
hu: Létrehozva

en: From
hu: Honnan

en: Authored by
hu: Szerző

en: Other
hu: Egyéb

en: Entity
hu: Entitás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Reply
hu: Válasz

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
