Moderation Note (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Quote
mn: Иш татах

en: Parent
mn: Эх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Text
mn: Текст

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон
