Moderation Note (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Save
os: Ныффысс
