Moderation Note (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Quote
fa: نقل قول

en: Parent
fa: والد

en: Save
fa: ذخیره

en: Text
fa: متن

en: Assigned to
fa: منسوب به

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: From
fa: از

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Other
fa: ساير

en: Entity
fa: عنصر

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Reply
fa: پاسخ
