Moderation Note (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Quote
ru: Цитата

en: Parent
ru: Родитель

en: Save
ru: Сохранить

en: Text
ru: Текст

en: Assigned to
ru: Назначен

en: Created
ru: Создано

en: From
ru: От

en: Authored by
ru: Автор

en: Other
ru: Другое

en: Entity
ru: Сущность

en: Changed
ru: Изменение

en: Reply
ru: Ответить

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
