Moderation Note (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Parent
sq: Prindi

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar

en: From
sq: Nga

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Other
sq: Tjetër

en: Reply
sq: Përgjigju
