Moderation Note (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Parent
sr: Надређен

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
