Moderation Note (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Save
be: Захаваць

en: Text
be: Тэкст

en: Created
be: Створана

en: From
be: Ад

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Other
be: Іншыя

en: Reply
be: Адказ
