Moderation Note (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Quote
bg: Оферта

en: Save
bg: Запази

en: Text
bg: Текст

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: Created
bg: Създадено

en: From
bg: От

en: Authored by
bg: Написано от

en: Other
bg: Други

en: Reply
bg: Отговор
