Moderation Note (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು
