Moderation Note (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: From
my: မှ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Other
my: အခြား

en: Reply
my: ပြန်စာ
