Moderation Note (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Save
oc: Enregistrar

en: Text
oc: Tèxte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: From
oc: De

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Other
oc: Autre

en: Changed
oc: Modificat

en: Reply
oc: Respondre
