Moderation Note (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Text
ps: متن

en: Other
ps: نور

en: Reply
ps: ځواب
