Moderation Note (8.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Text
mr: अक्षर

en: Created
mr: प्रकाशन

en: From
mr: कडून

en: Authored by
mr: लेखक

en: Reply
mr: प्रतिसाद
