Moderation Note (8.x-1.0-beta3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ
