Moderation Note (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Save
sk: Uložiť

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: Created
sk: Vytvorené

en: From
sk: Od

en: Authored by
sk: Autor

en: Other
sk: Ostatné

en: Changed
sk: Zmenené

en: Reply
sk: Odpovedať
