Moderation Note (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Save
sl: Shrani

en: Text
sl: Besedilo

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: From
sl: Od

en: Authored by
sl: Avtor

en: Reply
sl: Odgovori
