Moderation Note (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Save
eo: Konservu

en: Text
eo: Teksto

en: Created
eo: Kreita

en: From
eo: De

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Other
eo: Alia

en: Reply
eo: Respondu
